Wizyta Wicepremiera Jarosława Gowina i uczestników Kongresu Polsko – Amerykańskiego

14 października 2018 r. PWSZ w Chełmie miała zaszczyt gościć wyjątkowe osoby. Centrum Studiów Inżynierskich PWSZ w Chełmie po raz kolejny odwiedził Wiceprezes Rady Ministrów, minister nauki i szkolnictwa wyższego, dr Jarosław Gowin oraz uczestnicy Kongresu Polsko – Amerykańskiego, który odbywał się w Lublinie w dniach 11-14 października. Celem Kongresu było stworzenie warunków do wzajemnego poznania ludzi kultury, nauki i biznesu Polski i USA na kanwie wspólnej historii oraz stworzenia przestrzeni do wspólnego działania. W programie Kongresu zaplanowano także wizytę w CSI PWSZ w Chełmie, gdzie uczestnicy mogli obejrzeć innowacyjnie wyposażone laboratoria oraz podjąć rozmowy o współpracy.

Może Ci się spodobać
IEEE International Workshop on Metrology for AEROSPACE 2019
Wizyta przedstawicieli Narodowego Uniwersytetu „Politechnika Lwowska”
Wizyta Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego w PWSZ w Chełmie