Wizyta przedstawicieli Narodowego Uniwersytetu „Politechnika Lwowska”

W dniach 16-17 stycznia 2019 r. gościła w chełmskiej PWSZ delegacja Narodowego Uniwersytetu „Politechnika Lwowska” w składzie: prof. Yuriy Bobalo – Rektor Uniwersytetu, prof. Volodymyr Pavlysh I Prorektor, prof. Natalia Chkhray – Prorektor ds. Nauki oraz prof. Grygoriy Vaskiv z Katedry Elektrotechniki. Celem wizyty było zapoznanie się z bazą laboratoryjną wykorzystywaną do kształcenia na poziomie wyższym na kierunkach i specjalnościach technicznych (Mechanika i Budowa Maszyn, Budownictwo i Elektrotechnika). Wizyta w nowoczesnych laboratoriach w Centrum Studiów Inżynierskich PWSZ w Chełmie pozostawiła na przedstawicielach lwowskiego środowiska naukowego duże wrażenie.

Może Ci się spodobać
IEEE International Workshop on Metrology for AEROSPACE 2019
Wizyta Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego w PWSZ w Chełmie
Wizyta Wicepremiera Jarosława Gowina i uczestników Kongresu Polsko – Amerykańskiego