Odwiedź nas także na
Depułtycze Królewskie 55
22-100 Chełm
Pon-Pt
07:30 - 15:30
82 562 06 05
sekretariat.csi@panschelm.edu.pl

 

 
Komentarze są wyłączone

Drzwi otwarte

27 marca 2020 r. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Chełmie zainicjowała WIRTUALNE DRZWI OTWARTE, czyli wydarzenie w mediach społecznościowych  – FB oraz Instagramie PWSZ w Chełmie, mające na celu pokazanie najświeższej oferty edukacyjnej  oraz potencjału Uczelni. Od piątku profil FB PWSZ w Chełmie odwiedziło prawie półtora tysiąca zainteresowanych. Wydarzenie odbiło się szerokim echem w mediach i jest oglądane szczególnie chętnie przez rodziców, nauczycieli i uczniów szkół średnich.

Odwiedzający profil FB PWSZ w Chełmie mają okazję poznać szeroki wachlarz kierunków, specjalności oraz specjalizacji, które proponuje Uczelnia wraz z ich charakterystyką oraz możliwościami zatrudnienia po ukończeniu studiów.

Ponadto można tu znaleźć  m.in.:

  • prezentacje nowoczesnej bazy dydaktycznej i laboratoryjnej PWSZ w Chełmie,
  • filmy z drona pokazujące potencjał i infrastrukturę naszej Uczelni,
  • pokaz bogatej floty samolotów szkoleniowych oraz lotniska PWSZ w Chełmie,
  • wypowiedzi studentów poszczególnych kierunków, dlaczego warto studiować właśnie w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Chełmie,
  • konkurs Katedry Stosunków Międzynarodowych, w którym wygrać można najnowsze bluzy oraz gadżety z logo PWSZ w Chełmie,
  • aplikację przygotowaną przez zaprzyjaźniony LOT AMS, dzięki której korzystając z modelu 3D utworzonego w technologii AR, można poznać klasyfikacje statków powietrznych wg ICAO, wymagania do uzyskania licencji mechanika lotniczego, teorie góry lodowej oraz zapoznać się z lotniczym alfabetem fonetycznym wg ICAO.

To wszystko czeka na odwiedzających WIRTUALNE DRZWI OTWARTE PWSZ w Chełmie pod linkiem:
https://www.facebook.com/events/509314623080957/

Serdecznie zapraszamy!